Ubezpieczenia turystyczne

Wyruszając na wczasy nie zapomnij się ubezpieczyć! 

W tym miejscu pragniemy zwrócić Państwa uwagę na bardzo ważne kwestie związane z różnego rodzaju ubezpieczeniami turystycznymi.

Jest to jeden z ważniejszych elementów planowania podróży zarówno zorganizowanej jaki i indywidualnej.

Pytajcie Państwo ZAWSZE wykupując jakakolwiek usługę turystyczną w szczególności za granicę jak wygląda kwestia Państwa ubezpieczenia w trakcie wyjazdu. Jeśli wyjeżdżacie za pośrednictwem touroperatorów zawsze będziecie ubezpieczeni od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków. Często też w ramach pakietu ubezpieczeniem objęty będzie Państwa bagaż, ale zapytajcie o szczegółowe warunki takiego ubezpieczenia, do jakich kwot jesteście objęci ubezpieczeniem i najważniejsza kwestia jakie są WYŁĄCZENIA z odpowiedzialności ubezpieczycieli. Zazwyczaj okazuje się, że warunki ubezpieczeń mogą zwyczajnie nie spełniać Państwa oczekiwań a co najważniejsze nie chronią Was tak jakbyście sobie tego życzyli.

I tak jest w zasadzie ze wszystkimi rodzajami ubezpieczeń i tymi tradycyjnymi na wyjazdy, jak i tymi równie ważnymi jak ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu czy chociażby z biletu.

Warto też pytać o całoroczne ubezpieczenia zawarte w różnego rodzaju kartach skierowanych już nie tylko do młodzieży i uczących się.

Zatem planując jakikolwiek wypad turystyczny POMYŚLCIE Państwo jak NAJLEPIEJ chronić siebie i bliskich! Zachęcamy do zadawania pytań w kwestii ubezpieczeń. Mamy duże doświadczenie zarówno w wystawianiu różnorodnych polis na wyjazdy jak również pomagamy naszym klientom ( jeśli zajdzie konieczność ) w przygotowywaniu wniosków ze zgłoszeniem szkody do ubezpieczycieli.

Współpracujemy z największymi firmami specjalizującymi się w ubezpieczeniach turystycznych (Signal Iduna, Axa, TU Europa, ERV i inni) Mając dostęp do systemów ubezpieczeniowych gdzie możemy porównać realnie koszty i warunki ubezpieczeń DORADZIMY najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Skontaktuj się z nami już teraz